KÖKAL ÖDÜLÜNÜ ALDI


Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından, verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen 2018 Verimlilik Proje Ödülleri Töreni KOSGEB'te gerçekleştirildi.

Ödüller

Törende farklı kategorilerde birincilik, ikincilik, üçüncülük ve teşvik ödülleri sahiplerine verildi.

Verimlilik temalı kısa film yarışmasında, "Verimlilik" adlı filmiyle Eyüp Sultan Belediyesi Simurg Akşemsettin Bilgi Evi 6. sınıf öğrencisi Bilal Özkan birincilik ödülünü aldı.

Ortaokul kategorisinde, "Engelsiz Raflar" projesiyle Döğer İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ekrem Kökal, lise kategorisinde "Salon Takım Müsabakalarında İşitme Engelliler İçin Android Tabanlı Uygulama" projesiyle Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 11. sınıf öğrencisi Berkay Kunt birincilik ödülüne layık görüldü.

Verimlilik projeleriyle birinci olan, "KOBİ" kategorisinde Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri AŞ, "Büyük İşletme Ar-Ge" kategorisinde Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ, "Büyük İşletme Sürdürülebilir Üretim" kategorisinde KORTEKS Mensucat Sanayi ve Ticaret AŞ, "Büyük İşletme Süreç İyileştirme" kategorisinde Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Türk AŞ ve "Kamu" kategorisinde 2. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğüne ödül verildi.

Bakan Varank, kazananlara ödüllerini takdim etti. Ödül töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Kaynak: AATarih: 18.12.2018

Döğer Haber
http://www.dogerhaber.com/