Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

**Sevgili Döğer Haber Ziyaretçisi;Web sitemize Kalıcı Destek İçin Lütfen Aşağıdaki Reklama 1 Kez Tıklayalım; Teşekkürler

30

Saniye içerisinde siteye yönlendirileceksiniz. SÜREYİ BEKLEMEDEN DİREKT GEÇMEK İÇİN REKLAM ÜZERİNE TIKLAYINIZ. .

DÖĞER MHP BELDE BAŞKANLIĞININ YAPTIĞI AÇIKLAMA - Döğer Haber
   
 DÖĞER MHP BELDE BAŞKANLIĞININ YAPTIĞI AÇIKLAMA

DÖĞER MHP BELDE BAŞKANLIĞININ YAPTIĞI AÇIKLAMA
 Yazı Boyutu

 Tarih : 13.12.2020 - 13:24:17 


Ak Parti Döğer Belde Başkanlığı tarfından 


Ak Parti Döğer Belde Başkanlığı tarfından yapılan açıklamaya karşılık Döğer MHP Belde Başkanlığı'da bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklama şöyle denildi;

AK Parti Döğer Belde  Başkanlığı sosyal sayfasında belirtilen hususlar ile ilgili açıklama yapmak kendi adımıza ve Cumhur İttifakı sinerjisindeki yönetimlerimizin birliğine dair incitici olsa da, ilk günden bu güne kadar arkasında durduğumuz şeffaflık ilkesi gereğince de cevap vermek kaçınılmaz olmuştur.

Öncelikle,; Pandemi kısıtlamaları dolasıyla şuan evlerinde bizleri takip eden tüm vatandaşlarımıza selamlarımızı gönderiyoruz..

Bahsi geçen programın işleyişi ile ilgili önceden yapılan hazırlıklarda GÖREVE GELDİĞİMİZ GÜNDEN BUGÜNE KADAR OLAN ve İLERİYE DÖNÜK PLANLARI YAPILAN gerek onaylanmış gerekse onay beklenilen PROJELERDEN  BAHSEDİLECEK ve sadece BELEDİYE HİZMETLERİ hususunda gerekli konuşmalar yapılacak ve bunun yanında beklediğimiz tanıtım vb konular kamuoyu ve izleyenler ile paylaşılacaktı. 

Ancak üzülerek söylemeliyiz ki ( başkanımızın beklediği gibi) programın akışını değiştirecek girişimler olacağı belliydi. Bahse konu Programın, Döğerliler sayfasında paylaşılan 1 nolu videosunda 8:00 dakikası ile 10:00 arasında geçen konuşmalara bakarsanız Bu girişimler tahmin edildiği gibi kasabamızın meydanlarında  yönetime kötü eleştiri bazında dönen fitnelerin sunucuya da yazıldığı (İsmail SAGUN Bey ‘in program reklamının yayın tarihinden itibaren 3 gün boyunca bana gelen sorulara göre hazırladığım metinler diyerek öncelikli olarak 7000m2 lik  sanayi arsasını sormasından anlaşıldığı gibi) Başkanımızdan cevap beklenilmesiydi.. 

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ŞU; Bu fitneli, tartışma çıkararak hizmetleri gölgede bırakmaya yönelik  mesajları moderatöre gönderenlerin asıl amacı programın akışını bozarak konuyu hep fesatlığa getirmek, başkanımızı bu tartışma konularına çekmek ve neticede bahse konu paylaşımı Ak Parti Döğer Sayfası olarak size yazdırmak olduğu zaten aşikardı..

Önceki dönemlerde yapılan altyapı vb projelerin hazır olduğu üzerine sizin deyiminizle sadece deri kaplaması olan parke taş uygulaması ve diğer ithamlarla ilgili olarak;

Altyapı çalışmaları  yarısı hibe yarısı 15 yıllığına her ay 130,000 Tl ödeme pozisyonuyla önceki dönemde   protokol olmuş ve ödemeleri  her ay belediyemizce yapılmaya devam etmektedir. Bu hususta; programda da şeffaf bir şekilde belirtildiği üzere İller Bankasından belediye bütçesine ödenen miktarlar belli olmakla birlikte, ödenen (alt yapı) borcunun BÜTÇENİN YARISINA tekabül ettiği, buna mevcut diğer ödemeleri de katarsak bütçenin gereğinden fazla zorlandığı aşikardır. Sırf bu sebeple bile diğer ithamınız olan arsa satışları olmuştur, olacaktır ve yine bizim şeffaf olacağımız  hususlardan biridir. 

Ayrıca; Sattığımız 35 adet mesken ve diğer sanayi arsaları önceki dönemde tapulandırılıp satışa hazır hale getirilmiş ama satışı becerilemeden yeni yönetime bırakılmıştır. YANİ SİZİN HAZIRLADIĞINIZ ARSALARI SATIYORUZ. Satılacak diğer meralarda ki önceki tapulandırma çalışmalarınızda başarısız sonuçlanmasaydı yönetimde olduğunuz dönemizde çoktan satılmış olacaktı. A yada B Partisi kısaca arsa satmak suç değil hizmettir. Bunu bizim uzun zamana yönelik hizmet yaymak istediğimiz  politika anlayışımızla birlikte  ileride haklılarmış dediğinizde tekrar tartışabiliriz..

Parke taş konusunda; önceki ihalelerin 8 KATI (570.000 m2)  oranında satın alım yaparak Kasabamızın %90 lık kısmını tozdan, çamurdan, bataktan kurtarmaya çalıştık. Ve bunu yaparken metrekaresine %30 daha AZ ÜCRET ödeyerek yaptık. Yol konusu epeyce açıklandı ama bunların detayları daha çok üzüntü verici. Buradan dönen tiyatrolar ve fiyatı sürekli ARTARAK DEĞİŞEN bu yol asfaltlama  ücretinin akıbetini anlatmak bile saatlerce sürer.. Kimse üzülmesin hiç girmeyelim.

Netice bakımından huzursuz edici ama ,
içinizde durup dert olacağına dışınıza vurup mert olsun anlayışı ile yazdığınız bu yazıya üzülerek cevap veriyor, ancak birlikte oluşturduğumuz ılımlı ambiansın , Cumhur İttifakı sinerjisinin bozulmaması için de  canı gönülden selamlarımızı iletiyoruz.

TEŞKİLAT YÖNETİMİ


 Editör :  Admin

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 1 Puan Verildi
 Kaynak :  Admin

 Kategori  Kasabamızdan

788 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

**ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Döğerhaber Editörleri veya www.dogerhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 ÜYE GİRİŞ
 Duyuru
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Mart 2021

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 5
 Bugün : 340
 Dün : 690
 Toplam : 2015860
 Ip No : 3.239.158.36
     
reklamlar
 Reklamlar

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri
Test
 
 Hava Durumu


AFYONKARAHISAR

 Reklam

reklamlar


PageRank Checker


Genel | Afyondan | İhsaniyeden | Kasabamızdan | Köyler ve Kasabalar | Siyaset | Döğer ve Tarihi | Sağlık Köşesi | Düğün Haberleri | Vefat Haberleri | OTOBÜS SAATLERİ | Videolar | Bilgisayar Köşesi | Spor | DÖĞERİ CANLI İZLE | İz Bırakanlar | Frig Vadisi | Tarım Köşesi | Web Sitemize Eski Versiyon | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2007- Döğer Haber - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.