Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

**Sevgili Döğer Haber Ziyaretçisi;Web sitemize Kalıcı Destek İçin Lütfen Aşağıdaki Reklama 1 Kez Tıklayalım; Teşekkürler

30

Saniye içerisinde siteye yönlendirileceksiniz. SÜREYİ BEKLEMEDEN DİREKT GEÇMEK İÇİN REKLAM ÜZERİNE TIKLAYINIZ. .

DÖĞERLİ HEMŞEHRİMİZ AV.FATİH BEDER ADAY ADAYI - Döğer Haber
   
 DÖĞERLİ HEMŞEHRİMİZ AV.FATİH BEDER ADAY ADAYI

DÖĞERLİ HEMŞEHRİMİZ AV.FATİH BEDER ADAY ADAYI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 30.4.2018 - 10:39:50 


Geçtiğimiz seçimlerde Afyonkarahisar Ak Parti teşkilatından 5.sıra milletvekili, 


Geçtiğimiz seçimlerde Afyonkarahisar Ak Parti teşkilatından 5.sıra milletvekili adayı olan Döğer'li hemşehrimiz Av.Fatih BEDER, 24 Haziran seçimlerine aday adayı olduğunu açıkladı.Beder yaptığı açıklamada; 


Değerli Hemşehrilerim;

Bugün kendi adıma geçmişe dönüp baktığımda Ak Parti İl Gençlik Kollarında siyasete başladığım ilk günlerden bu güne yoğun bir gayret içerisinde ülkemize ve memleketimize hizmet yolunda durmaksızın yapmış olduğumuz çalışmaların, yorgunluk hissetmeden geçen günlerin heyecanını ve partim adına maziye baktığımda ise kurulduğu zamandan bu yana partimizin nerelerden nerelere geldiğinin idrakiyle son derece gururlu bir gün yaşıyorum.

3 Kasım 2002 genel seçimleri daha dün gibi aklımızda… Pek çok kimsenin muhtar dahi olamaz dediği Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve onun önderliğinde bu kutlu davaya gönül vermiş yol arkadaşlarının kurdukları Adalet ve Kalkınma Partisi henüz bir yaşını yeni doldurmuşken katıldıkları ilk seçim. Her ne kadar partileri yeni olsa da merhum Yahya Kemal’in ölümsüz dizelerinde zikrettiği gibi; “Ne harabiyim, ne harabatiyim, kökü mazide olan atiyim.” ifadesinin bir tecellisi gibi, kökleri çok eskilere dayanan bir dava hareketinin yeni bir isim altında inkişaf etmesinin adıydı Adalet ve Kalkınma Partisi. Ama onlar yalnız değillerdi. Onların ardında bu davaya mutlak surette inanmış, bu dava uğruna çileler çekmiş ve gerekirse bu dava uğruna yeni çileler çekmeye, zulümlere maruz kalmaya hiç tereddüt etmeden hazır olan bir topluluk vardı.

İşte o genel seçimlerde henüz fakülteyi yeni bitirmiş ve avukatlık stajına yeni başlamış biri olarak bendenize, partimizin katıldığı ilk seçimde milletin emanetine sahip çıkma yeri olan sandık başında, sandık müşahidi olarak görev alma bahtiyarlığı nasip olmuştu. Kurucu Genel Başkanımızın üzerine basa basa tekrar ettiği üzere “Seçim sandıkta kazanılır” dı ve öyle de oldu. Partimizin yeni kurulmuş olması hasebiyle sandık kurulunda resmi bir üyemiz dahi yoktu. Ancak bu davaya inanmış milyonlarca insan vardı. Her biri görev yaptığı sandıklarda milletimizin emanetine sahip çıktılar ve yüce Allah’a(c.c.) sonsuz hamd ü senalar olsun ki, bu özverili çalışmalar sayesinde partimiz girdiği ilk seçimden tek başına iktidar olmak gibi uzun yıllardır eşi görülmemiş büyük bir zaferle ayrıldı.

O günlerde sandık müşahidi olarak görev alarak başladığım aktif siyasi hayatımda, 3 yıl il gençlik kollarında, 6 yıl Merkez İlçe Teşkilatında ve 3 yıl kadar da İl Yönetim Kurulunda başkan yardımcılıkları, Partimizi Temsilen İlçe Seçim Kurulu Üyelikleri, Sandık Kurulu Üyelerinin eğitim çalışmaları, İl Hukukculuğu gibi pek çok görevde bulunarak partimize hizmet etme şerefine nail olmuş bir kardeşinizim. Ne mutlu ki, AK Parti bugün öyle bir noktaya gelmiştir ki, gençlik kollarından başlayarak, çeşitli kademelerinde sorumluluklar vererek kendi bünyesinde yetiştirdiği bir neferini, bugün milletvekilliği gibi son derece mühim ve onurlu bir göreve talip olabilecek bir noktaya kadar taşımıştır. Her şeyden önce aday adaylığımın bu nokta nazara alındığında bile, ardımızdan gelen genç arkadaşlarımıza ilham olabilecek başlı başına bir gurur tablosu olduğunu düşünüyorum. Yeri gelmişken, İl Gençlik Kollarında, Merkez İlçe Teşkilatında ve İl Yönetim Kurulunda birlikte görev yaptığım, kendilerinden çok şeyler öğrendiğim büyüklerime ve dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ahirete irtihal eden kıymetli büyüklerime ve değerli dava arkadaşlarıma da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

Partimiz artık çıraklık ve kalfalık dönemlerini başarıyla tamamlamış, ustalık dönemini yaşayan, her alanda ülkemizi ve milletimizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştıran ve çalışmalarına hızla devam eden büyük bir partidir. Her girdiği seçimde milletimizin teveccühünü artırarak kazanmaya devam etmiş ve bugün ülkemizde her iki kişiden birinin oyunu alarak oldukça büyük bir başarıya imza atmıştır.

Bizlere düşen, bu millete hizmet yolunda öncelikle şehrimiz, canımız, ciğerimiz, Türkiye’nin parlayan yıldızı Afyonkarahisarımız için ne gibi hizmetler üretebileceğimizin gayreti içerisinde olmaktır. Daha sonra da ülkemiz ve dünyadaki tüm insanlar için neler yapabileceğimizin gayretinde olmak ve bu uğurda gece gündüz demeden, dağları delerek, denizleri aşarak, kıtaları ve gönülleri köprülerle birleştirmek üzere çalışıp gayret göstermektir. Dünya 5 ten büyüktür diyen Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve onun dava arkadaşlarının nice zorluklara, alçak darbe teşebbüslerine göğüs gere gere, yeri geldiğinde gaflet, delalet ve hatta hıyanet içerisinde olup da ülkesine ihanet edenlerin kalkışmalarına kendisi ve ailesinin canı pahasına göğüs gererek bu günlere getirip taşıdığı bayrağı, bu kutlu davaya büyük bir güç katacak azimde, ahdine sadık ve yürekli dava adamlarıyla birlikte daha ileriye taşıma gayreti göstermek üzerimize düşen en önemli görevdir. İşte tam da bu yüzden, Afyonkarahisarımıza, ülkemize ve aziz milletimize hizmet yolunda ‘Ben de varım.’ diyorum. Kıymetli Genel Başkanımızın “Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır” sözünün altını çizerek, Afyonkarahisar’ımızın genç aday adaylarından birisi olarak, doğduğum, büyüdüğüm, tüm siyasi birikimimi edindiğim, adeta evim, yuvam, ailem olan Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Afyonkarahisar Milletvekili olmak üzere aday adaylığımı açıklıyorum.

Nasıl ki, bu millet, bu şehir 15 Temmuz gecesi darbeci vatan hainlerine karşı asla unutulmayacak büyük bir destan yazdıysa, bu defa da benzer bir destanı 24 Haziran günü sandık başında yazıp, Ak Partimizi hem ilimizde hem de ülkemizde lider parti yaparak, yine tek başına ve daha yüksek bir oy oranıyla destekleyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Bu kutlu davaya hizmet etmek üzere başvuruda bulunan her biri birbirinden değerli büyüklerime, dava arkadaşlarıma da sonsuz başarılar diliyorum. Hepimiz için, ülkemiz ve Afyonkarahisarımız için hayırlısını vermesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun…

Avukat Fatih BEDER
Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili A.Adayı


Döğer Haber 24 Ekibi olarak Döğerli hemşehrimiz Av.Fatih BEDER'e başarılar dileriz. Editör :  Admin

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Admin

 Kategori  Siyaset

9557 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

**ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Döğerhaber Editörleri veya www.dogerhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 ÜYE GİRİŞ
 Duyuru
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Temmuz 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 19
 Bugün : 306
 Dün : 548
 Toplam : 1852767
 Ip No : 3.235.238.217
     
reklamlar
 Reklamlar

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri
Test
 
 Hava Durumu


AFYONKARAHISAR

 Reklam

reklamlar


PageRank Checker


Genel | Afyondan | İhsaniyeden | Kasabamızdan | Köyler ve Kasabalar | Siyaset | Döğer ve Tarihi | Sağlık Köşesi | Düğün Haberleri | Vefat Haberleri | OTOBÜS SAATLERİ | Videolar | Bilgisayar Köşesi | Spor | DÖĞERİ CANLI İZLE | İz Bırakanlar | Frig Vadisi | Tarım Köşesi | Web Sitemize Eski Versiyon | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2007- Döğer Haber - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.