Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

**Sevgili Döğer Haber Ziyaretçisi;Web sitemize Kalıcı Destek İçin Lütfen Aşağıdaki Reklama 1 Kez Tıklayalım; Teşekkürler

30

Saniye içerisinde siteye yönlendirileceksiniz. SÜREYİ BEKLEMEDEN DİREKT GEÇMEK İÇİN REKLAM ÜZERİNE TIKLAYINIZ. .

İŞTE KÖY ARABALARININ YENİ GÜZERGAHLARI - Döğer Haber
   
 İŞTE KÖY ARABALARININ YENİ GÜZERGAHLARI

İŞTE KÖY ARABALARININ YENİ GÜZERGAHLARI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 24.6.2014 - 00:08:15 


Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan açıklamada,  


Afyonkarahisar Belediye Meclisi MHP Grup Başkanı Halil İbrahim Baykara’nın önerisiyle Köy araçlarının şehre giriş-çıkış güzergahlarında yapılan değişiklikler 26 Haziran’dan itibaren uygulanmaya başlayacak

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu azaltmak ve trafik akımını düzenli hale getirmek amacıyla Peron İzin Belgesi Köy Garajı olan ilçe, belde ve köylerden gelen araçların geliş ve gidişlerinde kullanacakları yeni güzergahlar, Belediye Meclisi’nin 2 Haziran 2014 tarih ve 230 sayılı kararı ile yeniden belirlendiği ifade edildi. 

Buna göre, 26 Haziran Perşembe gününden itibaren uygulanacak yeni güzargahlar ise şöyle:
KÜTAHYA ve İZMİR İstikametindeki İlçe, Kasaba ve Köylerden gelen, ticari yolcu taşımacılığı yapan araçların Köy Garajına geliş güzergahı: Turgut Özal Bulvarı- Atatürk Caddesi- Stadyum Kavşağı- Jandarma Kavşağı- Ankara
Karayolu- Efeler Kavşağı- Fuar Kavşağı – Fuar Alanındaki Köy Garajına varış.
Köy Garajından dönüş güzergahı: Köy Garajından çıkış – Fuar Kavşağından sola dönüş -Ankara Karayolu- Köprülü Kavşaktan Çevre Yoluna çıkış- Çevre yolundan Kütahya ve İzmir istikametindeki ilçe, belde ve köylere gidiş.
KONYA ve ŞUHUT İlçesi istikametindeki İlçe, Belde ve Köylerden gelen ticari yolcu taşımacılığı yapan araçların Köy Garajına geliş güzergahı: Adnan Menderes Bulvarı- Karayolları Kavşağı- İnönü Caddesi- Jandarma Kavşağı- Ankara Karayolu- Efeler Kavşağı-Fuar Kavşağı – Fuar Alanındaki Köy Garajına varış.
Köy Garajından dönüş güzergahı: Köy Garajından çıkış – Fuar Kavşağından sola dönüş -Ankara Karayolu- Köprülü Kavşaktan Çevre Yoluna çıkış- Çevre yolundan Konya ve Şuhut İlçesi istikametindeki ilçe, belde ve köylere gidiş.
ESKİŞEHİR istikametindeki İlçe, Belde ve Köylerden gelen, (Döğer, İhsaniye, köy ve kasaba beldelerinden gelen) ticari yolcu taşımacılığı yapan araçların Köy Garajına geliş güzergahı: Gazlıgöl Yolu- Maliye Kavşağı- Atatürk Caddesi- Stadyum Kavşağı- Jandarma Kavşağı- Ankara Karayolu- Efeler Kavşağı- Fuar Kavşağı- Fuar Alanındaki Köy Garajına varış
Köy Garajından dönüş güzergahı: Köy Garajından çıkış- Fuar Kavşağından sola dönüş -Ankara Karayolu- Köprülü Kavşaktan Çevre Yoluna çıkış- Çevre yolundan Eskişehir istikametindeki ilçe, belde ve köylere gidiş.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ istikametindeki İlçe, Belde ve Köylerden gelen, ticari yolcu taşımacılığı yapan araçların Köy Garajına geliş güzergahı : Organize Sanayi Yolu-Filli Kavşak- Maliye Kavşağı- Atatürk Caddesi- Stadyum Kavşağı- Jandarma Kavşağı- Ankara Karayolu- Efeler Kavşağı- Fuar Kavşağı- Fuar Alanındaki Köy Garajına varış.
Köy Garajından dönüş güzergahı: Köy Garajından çıkış- Fuar Kavşağından sola dönüş -Ankara Karayolu- Köprülü Kavşaktan Çevre Yoluna çıkış- Çevre yolundan Organize Sanayi Bölgesi istikametindeki ilçe, belde ve köylere gidiş.
ANKARA istikametindeki İlçe, Kasaba ve Köylerden gelen, ticari yolcu taşımacılığı yapan araçların Köy Garajına geliş güzergahı: Ankara Karayolu -Fuar Kavşağı – Efeler Kavşağı -Jandarma Kavşağından dönüş – Efeler Kavşağı – Fuar Kavşağı – Fuar alanındaki Köy Garajına varış.
Köy Garajından dönüş güzergahı: Köy Garajından çıkış- Fuar Kavşağından sola dönüş -Ankara istikametindeki ilçe, belde ve köylere gidiş.
Peron İzinleri AFTAŞ’a ait Şehirlerarası Terminal olan İlçe, belde ve köylerden gelen ticari yolcu taşımacılığı yapan araçlar şehir merkezine girmeden Çevre Yolu üzerinden Şehirler arası Terminale gidiş-dönüş şeklinde çalışmaları.

KURALLARI İHLAL EDENLERE YASAL İŞLEM YAPILACAK

Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açkılamada, “Yukarıda belirtilen güzergahlarda taşımacılık yapacak olan ilçe, belde ve köylerden gelen araçların kendilerine tahsis edilen duraklarda yolcularını indi-bindi yaptırmaları, belirlenen güzergahlarda duraklama, park etme ve bekleme yapılmaması, güzergah ihlali yapılmaması, kuralları ihlal eden araçlar hakkında İl Emniyet Müdürlüğü’nce gerekli yasal işlemlerin yapılması ve Belediyemiz tarafından Köy Garajı’nda durup kalkmaları için düzenlenen Araç Peron İzinlerinin de Belediyemiz tarafından iptal edilerek taşımacılık faaliyetinden men edilmesi, Belediye Meclisinin 02/07/2012 tarih ve 264 sayılı kararının iptal edilmesi uygun görülmüştür. Köy, belde ve ilçelerden şehir merkezine taşımacılık yapan araç sahiplerine ve vatandaşlara duyurulur.” denildi. (Kocatepe) Editör :  Admin

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Admin

 Kategori  OTOBÜS SAATLERİ

4999 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 5 )   

©x
©x
©x
©x
©x
**ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Döğerhaber Editörleri veya www.dogerhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 mehmet

26.6.2014 00:49:27 

  HALKI DÜŞÜNEN YOKK.


"Dünya müşterek bu gün sana yarın bana"felsefesidir bu turex seçim zamanı reklamını yaptı burhanettin beye fotoğraflarını araçlarına yapıştırdı içindeki tvlerde bol bol reklamını yaptı şimdi. Sırada turexe verilen sözler var. Eger bu halk sessiz durarsa halkın menfaati dışı çok şeyler yaparlar yaptırırlar. Olay siyasi bir mesele değil tamamen şahsidir.


İp Adresi Kayıtlı   

 DELİYİGİT

24.6.2014 16:13:27 

  HELAL VALLAHİ BU KAFALARA.....


Sanki iktidarda Afyonkarahisar belediyesi MHP li.. yaa 1 MHP li meclis üyesine 2 AKP li düşerken alınan kararı MHP ye maleden ve onu kötülemek karalamak için kullananlar... Selam sizlere...


İp Adresi Kayıtlı   

 AFYONLU

24.6.2014 09:21:57 

  MHP nin yapacağı buydu


MHP Grup Başkanı tarafından verilen önerge sonucu güzergahlar değişti diyor.MHP Grup başkanına ve MHP ye oy verenlere sesleniyorum.Her şey bitti de köy minübüsleri mi kaldı uğraşacak.MHP ye oy verenler buna ne diyeceksiniz.Sizin zaten yapıcı bişey yaptığınız tarihte görülmedi.Binin şimdi minübüse doğru köy garajına....


İp Adresi Kayıtlı   

 döğerli

24.6.2014 00:27:44 

  Mhp intikam mı alıyor


MHP grup başkanı önerisiyile denilmektedir. Acaba MHP bu tür şeyleri yapıp bundan sonra seçmenden oy mu alabileceğini zannediyor.


İp Adresi Kayıtlı   

 döğerli

24.6.2014 00:25:45 

  maksat tureks kazansın


trafik düzenlemesi bahane maksat tureks kazansın, sanki belde ve köy arabaları küçük çarşıya kazancılar içinemi gidiyor, gittiği yine ana yol. Bir belediye bu kadar aciz olamaz madem gerçek belediye hizmet edecek toplam 4 kavşağa dalçık yapsa trafik hiç durmadan ilerler ama maksat başka anlayan anlamıştır.


İp Adresi Kayıtlı   

Sayfa  

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 ÜYE GİRİŞ
 Duyuru
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Haziran 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 8
 Bugün : 805
 Dün : 864
 Toplam : 1514049
 Ip No : 3.94.196.192
     
reklamlar
 Reklamlar

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri
Test
 
 Hava Durumu


AFYONKARAHISAR

 Reklam

reklamlar


PageRank Checker


Genel | Afyondan | İhsaniyeden | Kasabamızdan | Köyler ve Kasabalar | Siyaset | Döğer ve Tarihi | Sağlık Köşesi | Düğün Haberleri | Vefat Haberleri | OTOBÜS SAATLERİ | Videolar | Bilgisayar Köşesi | Spor | DÖĞERİ CANLI İZLE | İz Bırakanlar | Frig Vadisi | Tarım Köşesi | Web Sitemize Eski Versiyon | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2007- Döğer Haber - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.